Ehalill Halliste: Meie tohter on väljapääsmatus olukorras

4
Hambaarst Marje Nahkur. Foto: Siim Solman

Mari Tammar

Kohilas elav tekstiilikunstnik Ehalill Halliste koos oma perega tunneb siirast muret staažika hambaarsti Marje Nahkuri edasise käekäigu pärast. Nimelt kolib Rapla tervisekeskus peagi uude majja, kuhu pole kabinette ette nähtud seni tervisekeskuse majas patsiente vastu võtnud silma- ja hambaarstile. Rapla vald on arstidele teatanud, et neil tuleks endale uus pind leida.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!
uuemad vanemad enim hinnatud
Ka mures
Külaline
Ka mures

Valla poolt väga inetu käitumine. Ka see, et Raplamaa ainuke silmaarst kolivat nüüd Kohila uude tervisekeskusesse. Peaks olema mõttekoht, kas vald ikka on asju õigesti ajanud.

raplakas
Külaline
raplakas

Hambaarste leidub siin küllaga, kuigi tervislikum, veidi kindlam , et raha ei lähe tuulde, on siiski targem käia Tallinnas hambaarsti juures. Kas Nahkuril ei ole mitte ka ajast ja arust aparaadid. Mis puutub aga silmaarsti, siis see ,et see siit kaob, ei ole tõesti positiivne uudis.

Ka mures
Külaline
Ka mures

Probleem on pigem selles, et Nahkuri klientideks on enamasti need, kellele Tallinna arstid on kättesaamatud. Ühesõnaga tekib suur hulk inimesi, kelle hammaste olukord halveneb. Selles mõttes lööb vald oma nõrgemale elanikkonnale noa valusalt selga (loe hammastesse – hambavalu ei ole kahjuks selline valu, mida pikalt kannatada oleks talutav ning tüsistused tühised või odavad ravida).

ka raplakas
Külaline
ka raplakas

Olen õnnelik, et dr.Nahkuri juurde sattusin, sest ta on ainuke, kes tegelikult ka sinu hammastest hoolib! Vahet pole, millisesse Raplas asuvasse hambaarstikabinetti lähed, on hinnad väga kõrged ja ega seal tehtagi midagi korralikult….vähemasti pole saanud häid kogemusi, peale dr.Nahkuri. On tõesti kahju, kui ta enam kabinetti ei ava, siis polegi Raplas kellegi juurde oma perega minna.