Kohus mõistis karistuse riietumisruumis filminud mehele ja naisele

10
Illustreeriv foto: pexels.com

Reedel, 18. oktoobril toimus Pärnu maakohtu Rapla kohtumajas kohtuistung Raplas Sadolini spordihoone riietumisruumis toimuvat salvestanud mehe ja naise üle. Kohus mõistis kokkuleppemenetluses mõlemad süüdi § 137 lg 1 järgi (eraviisiline jälitustegevus) ja määras karistuseks meesterahvale 1 aasta ja 7 kuu pikkuse vangistuse 2 aasta ja 3 kuu pikkuse katseajaga. Lisaks menetluskulude tasumisele määrati talle ka rahaline karistus 80 päevamäära ulatuses. Naisterahvale mõistis kohus 10 kuud vangistust 1 aasta ja 10 kuu pikkuse katseajaga, lisaks tuleb tal hüvitada menetluskulud. Karistust ei pöörata täitmisele kui süüdimõistetud ei pane katseaja jooksul toime uusi kuritegusi. Kriminaalmenetluse käigus kogutud asitõendid kuuluvad hävitamisele.

10
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Prosin
Külaline
Prosin

tore kaik 🙂 https://m.delfi.ee/article.php?id=87805367

Juudas
Külaline
Juudas

Äärmiselt kahetsusväärne, et kohtulahendis on välja toodud Rapla saalihoki naiskond ja meeskond, keda filmiti. Ohvrite nimed on küll initsiaalidega asendatud kuid ohvrid on tuvastatavad kui vaadata võistkondade liikmete nimekirja internetist.

Johhaidii
Külaline
Johhaidii

Äkki eemaldaks siit kommentaariumist siis info mis sinna juhatab?

Eedu
Külaline
Eedu

Mõttetu. Kui delfi juba kirjutas. Kahju ka süüdlastest, seda meediapeksu ei ole kerge taluda. Perverdi silt kogu eluks kaelas. Mis korra internetis, see sinna ka jääb. Kaotad töö, maine, suhted jne. Saad ärevuse, depressiooni. Teed liiga oma lastele, perele. Kohutav häbi. Varem oleks pidanud mõtlema!

Arvo
Külaline
Arvo

Milleks olla nii õel ja see kõik uuesti üles tõmmata? Kannatanud tahaksid eludega edasi minna ja ka süüdlased on oma karistuse saanud. Elage oma elu inimesed!

Nohu
Külaline
Nohu

Kohtulahendid on avalikud koos nimedega. Päris värvikas lugu. pdf fail siin: https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/fail.html?id=258011776

Kalle
Külaline
Kalle

Kommentaariumis mingite nimede lahmimine on ju laim. Aga eks pahatahtlikke inimesi on palju.

Anti
Külaline
Anti

Suht puhtalt pääsesid.

Süüdi mõistetud
Külaline
Süüdi mõistetud

Oleg Glivenko ja Marju Prosin

Raplakas
Külaline
Raplakas

Süüdi mõistetud: Sa oled ikka tubli!