Märjamaa gümnaasiumi direktori tööleping öeldi üles

5
Märjamaa gümnaasium. Foto: Siim Solman.

Katri Reinsalu

Juuli lõpus asus Märjamaa gümnaasiumi direktori ametikohal tööle Kalle Uusmaa. Eelmisel nädalal selgus, et pärast katseaega on tema leping üles öeldud. Vald on välja kuulutanud konkursi koolile uue direktori leidmiseks.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Goša Gogolew
Külaline
Goša Gogolew

Kui vallavanem saab nii suurt palka ja haridusnõunik kiuslik, polegi mõtet noorel ja hakkajal poisil direktorit mängida. Isa juures parem töö ja rahulik samuti. Õnnetu vald oma mitme raamatupidajaga, olgugi, et Raamatupidamine kõigile valdadele asub Viljandis!

Mari
Külaline
Mari

Kahju õpilastest, õpetajatest ja lapsevanematest, kellest vallavalitsus oma häbiväärse otsusega üle sõitis. Juba kolmas samalaadne juhtum vabariigis viimasel ajal. Kas tõesti Märjamaa kogukond arvab, et tehti õige otsus ning lepib sellega?

VIHANE
Külaline
VIHANE

Tõsiselt. Inimesed tulge mõistusele kes te neid kümneid aastaid volikogudes ja vallavalituses istuvaid kloune valite. Vaatamata erakondlikule kuuluvusele on nad kõik omavahel seotud. Kõigil omad patud mida varjatakse. Enne valimisi tehakse tsirkust ja kui saadakse pukki siis algab enneolematu trall pihta. Seesama Märjamaa, Rapla jne. Muster ju aastakümneid sama. Koolidirektorite teema ju tõendab mustrit. Vaatamata EKRE lollustele jne valin mina tulevikus neid. Lõhuvad vähemalt toitumisahelad ära. Aga loll valija vaatab, et näe kui tore valimisliit ja valib ja valib. Samat tegelast kes on olnud erinevates parteides, liitudes jne. Ja kust kavatseb siis nn “volikogu” loe kummitempel uue direktori võtta. Laine… Read more »

nii on
Külaline
nii on

ei tule haabneemet. raplamaa rahvas olenemata vallast on ennast näidanud aastakümneid alandlike ja truude valijatena. kuidas muidu on meil aastakümneid ühed samad tegelased võimul. sai direktor kinga ja ükski konne ei köhi. raplas lasti dire lahti ja endine maaavanem istutati asemele. ükski konn ei kobisenud.

Vello
Külaline
Vello

Kas tuleb Viimsi vol 2?