Nipid, kuidas oma kodukontor nutikalt sisustada

0
Foto: Shutterstock.com

Kodus töötamisel on palju eeliseid, kuid selleks sobiva ruumi kujundamine on omaette väljakutse. On raske ette kujutada õnnestunud projektide loomist samas ruumis, kus maksate arveid, voldite pesu ja vaatate televiisorit – 1a.ee annab nõu, kuidas seda vältida!
Kujuta hoopis ette, et töötad väikeses privaatses keskkonnas, kus on kõik vajalik olemas. Kas näed seda juba vaimusilmas? Tore! Järgnevas artiklis on nipid, kuidas muuta oma pisike kodukontor tootlikkuse pühapaigaks.

Loo mugav töökeskkond

Kodukontor on parim võimalus kujundada just enda vajadustele vastav tööruum. Kontoritarvete kuhjamise asemel kasuta seda vabadust ära ja varusta oma ruum ainulaadsete tarvikutega, mis panevad sind end mugavalt tundma. Näiteks võid meisterdada randmele vahva padja, selja parema toestuse jaoks soetada massaažifunktsioonidega toolikatte või osta oma unistuste töötooli. Kodus ei loe enam visuaalne esinduslikkus, siin on oluline mugavus!

Organiseeri kogu paberimajandus

Foto: Shutterstock.com

Kontoritöö käigus tekib tohutult paberimajandust. Väldi seda kaost juba eos ja soeta riiuleid, dokumendisahtleid ja –köitjaid. See mitte ainult ei likvideeri segadust sinu töölaualt, vaid päästab sind ka olukorras, kus laps või lemmikloom otsustab sinu töölaual veidi “inventuuri” teha. Organiseeritus on tulemusliku töö aluseks!

Pane rõhku kvaliteetsele valgustusele

Kriiskav kontorivalgus ei tekita just suurt töötahet? Kodukontoris on sul võimalus luua mõnus atmosfäär, mis ei pärsi tööindu. Organiseeri ruum niimoodi, et selle valguslahendus oleks võimalikult paindlik. Timmerdatav laevalgus, veidi sumedama valgusega põrandalamp ja kvaliteetne laualamp kohtvalguse tekitamiseks peaks olema selleks piisav.

Privaatne tööruum aitab keskenduda

Foto: Shutterstock.com

Tööle on keeruline keskenduda, kui akna taga käib tegevus või veel hullem – keegi pidevalt aknast sisse kiikab. Soeta kvaliteetsed rulood, mis võimaldavad sul luua privaatsust just siis, kui seda vajad. Eriti head on pimendavad rulood, mis ei lase eredal suvepäikesel sinu tööprotsessi segada.

Kui tööruum on täiuslik, võid kindel olla, et kodus töötamine on efektiivne ja pingevaba – mugavad dressipüksid, kodus küpsetatud lõunad ja isikupärane keskkond, mis paneb sind naeratama. Kõik vajalik ideaalse kodukontori loomiseks soeta 1a.ee nutipoest – head hinnad ja kiire tarne!

SISUTURUNDUS