Rapla turgu ootavad ees ümberkorraldused

5
Rapla turu kinnistul asuvad rajatised on kehvas seisus, mistõttu pole turu korraldamine neis jätkusuutlik. Foto: Siim Solman

Katri Reinsalu

Detsembri lõpus jagas Rapla vald oma kodulehel teadet, et otsib kontakti kõigiga, kelle omandis olevad rajatised asuvad Rapla turu kinnistul.

Endast märku andmiseks on aega 10. veebruarini. „Vara, mille kohta pole antud ajahetkeks omanik vallale teadet esitanud, kuulutatakse peremehetuks varaks ning edaspidi tegutseb vald sellega juba oma äranägemise järgi,” kirjutati teates. Kevadel ootavad Taara 4 kinnistut ees ümberkorraldused, mille käigus praegune lagunenud ja räämas turuala korrastatakse.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Sass1
Külaline
Sass1

krdi sass ei kasuta minu nime venkude aktsiooniks,jobu..

Sass
Külaline
Sass

Jess, ükskord ometi lüüakse petisvenelased minema! Ootan müüma ausaid müüjaid

Hmmm
Külaline
Hmmm

Turg Raplas massidesse

Sass
Külaline
Sass

Mis seal ikka korrastada,plats puhtaks ja kõik. Turu äri on niikui nii hääbunud,praegune paar müüjat pole turg. Hinnad on ka turgudel kallimad kui poes (üldiselt turgudel).Näiteks siis kui oligi putkasi palju ja miskit müüdi,osteti kaupa odavpoest nt. säästukast” ja müüdi turul kallimalt,milleks sellist bisnesit. Eesti inimene on ammu nii öelda “marketi usku.. Hind paneb asja paika. Kevadeti elavneb hetkeks istikumüük,aga enamus aasta suht tühjus. Et seda päriselt jälle käima saada,peaks olema palju müüjaid,kaup see mida vajatakse hinnad odavad,muidu ei toimi miskit. Harjuma turul käima.

Kaleidoskoop
Külaline
Kaleidoskoop

Uut turuplatsi on vaja, mina hakkaks normaalsel turul oma ettevõtte toodangut küll müüma – selleks on puidust käsitöö. Praegune turg on amortiseerunud ja koledaks muutunud kuhu seetõttu ei tahagi minna