Rapla postkontoris väheneb töötajate arv

3
Rapla postkontor. Foto: Siim Solman

Katri Reinsalu

Raplamaa Sõnumiteni jõudis info, et Omniva plaanib koondada osa Rapla postkontori töötajatest. „Töötaja koondamine vastab tõele, kuna postkontori külastatavus on viimasel aastal, eriti just hommikusel ajal, siiski vähenenud. Tänase kolme töötaja asemel hakkab Rap­la postkontoris töötama edaspidi kaks klienditeenindajat,” selgitas Omniva meediasuhete juht Mattias Kaiv.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!

3
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Merle
Külaline
Merle

Eesmärk on ikka kontor lõpuks kinni panna. Meilgi see läbitud etapp – lahtioleku ajad sellised, mida töötavad inimesed kasutada ei saa. Siis teavitatakse, et kliente on vähe (no millest see küll tuli!) ja ongi hea põhjus kinni pannna. Siis prooviti kohalikku ainukest poodi ja selle töötajaid ära kasutada väga väikese tasu eest – ei tehtud väljaõpet, kogu töö tehti käsitsi.

Hmmm
Külaline
Hmmm

Mitu kirja sina sellel aastal saatsid?

Heili
Külaline
Heili

Huvitav ettekääne, sest hommikusel ajal oli nagunii tööl vähem teenindajaid kui päeval. Enam tobedamat põhjust ei andnud vist leidagi, et õigustada kokkuhoiupoliitikat Omnivas. Ilmselgelt jääb kliente veel vähemaks, sest hommikul ei saa need väidetavad vähesedki enam postkontorile ligi. Väga nõme tegu lahtiolekuaegu lühendada viisil, mis takistab klientide ligipääsu. Nüüd on täpselt tööl käiva inimese haardest Rapla postkontor väljas. Nagu mõne aasta eest liigutati kirjakastide asukohad kättesaamatutesse kohtadesse külakeskustest välja, nii püütakse ilmselt Rapla postkontor sulgeda väidetavalt vähese külastavuse tõttu.