Rapla jaoskonna politseinikul tuvastati koroonaviirus

5
Foto: Siim Solman

Politsei- ja Piirivalveamet
Lääne prefektuur

Rapla jaoskonna politseinikul tuvastati koroonaviirus
Neljapäeval, 26. märtsil sai kinnitust kuues koroonajuhtum politseis, kui viirus tuvastati Rapla jaoskonna politseinikul. Ametnik viibib kodusel ravil.
Rapla jaoskonna politseinikul tekkisid haigusnähud kolmapäeval, kui ta oli kaugtööl. Neljapäeva hommikul tuli laborivastus, et ametnik on nakatunud.
Pärast tuvastatud haigusjuhtumit andsid proovid veel 20 Rapla politseijaoskonna ametnikku, kel oli nakatunuga varasem kokkupuude või endal tekkinud kahtlus oma tervise pärast. Kõik need proovid olid negatiivsed.
Nakkusohu vältimiseks suleti eile Rapla politseijaoskond ja teenindussaal ning alustati ruumide desinfitseerimisega. Jaoskond ja teenindussaal on klientidele suletud ka täna, 27. märtsil.
Rapla politseijaoskonna juht Janno Ruus ütles, et kõik jaoskonna sisetöö inimesed on ruumide desinfitseerimise lõpuni kodutööl. “Välitööl olevad politseinikud täidavad tavapäraseid ülesandeid ning väldivad jaoskonna majja tulekut. Kõik jaoskonna töötajad jälgivad oma tervist ja teavad, et sümptomite ilmnemisel tuleb kohe minna koju. Teeme kõik endast oleneva, et viiruse levikut peatada,“ ütles Ruus.

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Hmm
Külaline
Hmm

Kõik pisisulid, seaduserikkujad ja kurjategijad. Praegu on hea aeg kodus istuda ja seadust mitte rikkuda. Seda ei tea keegi, millises seisus seadusesilm sind korrale tuleb kutsuma.

Võimalik nakkuse saaja politseilt
Külaline
Võimalik nakkuse saaja politseilt

Hr Janno Ruus. Küsimus. Teisipäeva õhtul peale 23.00 kontrollisid politseinikud Kohila teeristis autodega sõitvaid inimrsi, pidades autosid järjest kinni ja kintrollides domumente ja liikumist seoses eriolukorra ja koroonaviirusega. Politseinikel ei olnud maske ja nad olid väga lähedal autos olnud juhile jt. Kas saate välistada, et need konkreetsed politseiametnikud ei puutunud kokku koroonaviirusse nakatunud politseiametnikuga või ei kasutanud sama autot vms ning ei olnud potentsiaalsed viiruselevitajad ? Tänan tähelepanu eest.

Lugeja
Külaline
Lugeja

Kui hoolega lugusid uurisid, siis kõik teised testitud olid negatiivsed, seega ei saanud ju sa ka mingit nakkust.

Uhhhuuuu
Külaline
Uhhhuuuu

Neljapäeval, 26. märtsil sai kinnitust kuues koroonajuhtum politseis, kui viirus tuvastati Rapla jaoskonna politseinikul. Ametnik viibib kodusel ravil. Rapla jaoskonna politseinikul tekkisid haigusnähud kolmapäeval, kui ta oli kaugtööl. Neljapäeva hommikul tuli laborivastus, et ametnik on nakatunud. Pärast tuvastatud haigusjuhtumit andsid proovid veel 20 Rapla politseijaoskonna ametnikku, kel oli nakatunuga varasem kokkupuude või endal tekkinud kahtlus oma tervise pärast.

Uhhhuuuu
Külaline
Uhhhuuuu

Armas LUGEJA. Haigust levitab ka inimene, kes ise ei haigestu ja on lihtsalt kokku puutunud haigestunud isikuga. Kui loed ja kirjutad, siis mõtle ka selle juures.