Raplamaa apteekides käib usin maskide müük

7
Foto: Siim Solman

Kadri Paju

Eile, 8. aprillil jõudis apteekidesse müügile uus partii kaitsmaske. Kohila apteeki 8. aprillil müügile jõudnud 50 pakkist on tänaseks, 9. aprilliks alles üks pakk. Kaitsemaske ühes pakis on 50 tükki ja pakki hind Kohilas on 40 €.

Raplas Euroapteegis tuli müügile 100 pakki, milles igaühes 50 maski sees. Euroapteegis on maski hind 0,70 € ja on võimalus osta ka kümnekaupa. Apteekeri sõnul maske veel on, aga varud on lõpu korral. Rapla Selveris asuvasse Apotheka apteeki toodi eile 170 karpi, kus samuti 50 maski pakis. Karbi hind on 35€ ja kümnekaupa ostes on maskide hind 7 €. Täna lõunaks on pooled juba müüdud ja apteekri sõnul käib usin maskide ostmine. Rapla Benu apteeki tuli müügile 200 karpi kaitsemaske. Ühe maski hind on samuti 0,70€ ja täna lõunase seisuga on pooled juba müüdud.

Märjamaa Apotheka apteeki tuli müügile 20 karpi näomaske. Karbi hind, kus 50 tükki sees, on sealgi 35 €, kümne maski hind on 7€. Täna lõunaks on alles alla 100 maski.

7
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Raplakas
Külaline
Raplakas

Euroapteegis müüdi tegelikut 1 euro tk, seega 0.70 sendi jutt täitsa vale!

Vello
Külaline
Vello

Nii negatiivne ei tasuks olla. Tolmu hoiab ikka kinni.

Mees
Külaline
Mees

Nii palju, kui mina olen aru saanud, siis on need mingi kasutu prügi, millega pole mitte midagi teha. Kaitse efekt on neil null. Miljonid eurid võeti vastu, aga lennuki peale laeti täiesti kasutu kraam. Ratas ütles, et see on normaalne.

külamees
Külaline
külamees

Eriti tragikoomiline oli muidugi Reinsalu ja Aabi püüd saabunud maskikoormat toova lennuki taustal ennast eksponeerida. Tegelikult kogu see maskijama näitab kujukalt et meil ei ole tegelikult mingit strateegilist varu ega ei mõeldudki ennem selliste asjade peale.

Vello
Külaline
Vello

To külamees. Kas sinul endal olid strateegilised varud varutud? Kas sina isiklikult olid selliseks asjaks valmistunud mis praegu toimub?

külamees
Külaline
külamees

Mina ei ole riik aga varud on küll sellised et mõned kuud pean vastu ilma tsivilisatsiooniga kokku puutumata. Ka kummikindad ja maskid on olemas.

Raplakas
Külaline
Raplakas

Tegelikult on see praht, mida apteegis kaitsva maski pähe müüakse. Kahju, et apteekrid on ahned ja ei teavita rahvast, et tegelikult ei ole maskil mingisugustki kaitset……isegi kaitseklass ühtegi pole. Sama, mis ilma olla. Karma on ka nende ahnikute jaoks! Saagu see, mida teistele soovitavad!