Katri Reinsalu

Teisipäevase seisuga on Eestis 745 inimese koroonatest osutunud positiivseks. Neist 12 elavad Raplamaal.

Eelmisel neljapäeval oli maakonnas registreeritud 6 koroonajuhtumit. Reedel avaldatud info kohaselt oli see arv kasvanud 8 peale, millele lisandus esmaspäeval veel kaks positiivset testi. Ka teisipäeval täienes Raplamaa positiivsete koroonajuhtumite hulk 2 võrra.
Rapla haiglas on ravil 1 haigestunu.
Kokku on eilse seisuga maakonnas tehtud 347 testi. Positiivsed testid moodustavad kõigist tehtud testidest 3%. Näiteks naabermaakonnas Läänemaal oli eilseks tehtud 113 testi ja Pärnumaal 678. Raplamaaga võrdlemisi sarnase elanike hulgaga Järvamaal oli eilse seisuga tehtud 275 testi, millest 4 on positiivsed.
Raplamaa on nii oma positiivsete testide koguarvu kui ka keskmise nakatunute arvu osas teiste maakondadega võrreldes üsna keskmisel positsioonil. Kinnitatud haigusjuhtude arvu osas on Raplamaa seitsmes ja keskmise positiivsete testide arvu poolest kuues Eestis.

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Oli ju
Külaline
Oli ju

kusagil kirjas, et koroonast kirjutatud lood pole tasulised ja ainuke mure tehniline. kas tehnika siis ei taha tänini rahast loobuda?

Dr.Viirusevalve
Külaline
Dr.Viirusevalve

Hoidke siis Raplast, Järvakandis ja Kaiust eemale, seal asi vohab, kohalikud nakatunud jõudusid siiski enne teadasaamist lävida!

Keegi
Külaline
Keegi

Saaremaa on sama suur kui terve Raplamaa kokku, kui võrdled nakatumiste arvu, siis on Raplamaa 12 ikka köömes. Küll on tõsi ka see, et Raplamaal on palju vähem testitud.

Mann
Külaline
Mann

Miks vaja kaiust eemal hoida? Viimaste andmete järgi ainult 2 nakatunud seal

Küsimus
Külaline
Küsimus

Miks on Järvakandi nimistus ..kellel koroona seal ?