Raplamaal on antud 15 positiivset koroonatesti

5

Raplamaal on Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse andmeil kokku testitud 543 inimest ja positiivseid on neist 15, st 2%

Viimase ööpäeva jooksul tehti Eestis 2514 COVID-19 viiruse testi, millest Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) korrigeeritud andmete kohaselt osutus positiivseks 103 analüüsi. Rahvastikuregistri andmetele tuginedes tuli ööpäevaga enim uusi koroonaviiruse juhte juurde Saaremaal (43), Harjumaal (18), Ida-Virumaal (10) ja Tartumaal (8).

Eestis on kokku tehtud 18 290 testi, nendest 961 ehk 5% on olnud positiivsed.
Enim nakatunuid on analüüside tulemuste kohaselt vanusegruppides 45-49 eluaastat (11%) ja 50-54 eluaastat (11%) ning vanusegrupis 55-59 eluaastat (10%).
Eestis on viirushaiguse COVID-19 tuvastamise võimekus täna terviseameti, Tartu Ülikooli kliinikumi, SYNLABi, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Ida-Viru keskhaigla, Pärnu haigla ja Ida-Tallinna keskhaigla laborites.
Täna hommikuse, 3. aprill seisuga, vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 90 patsienti, 16 inimest on juhitaval hingamisel, haiglatest on välja kirjutatud 48 inimest.
COVID-19 viiruse tõttu on surnud 12 inimest, neist 10 haiglates ja 2 hooldekodus.

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
ja veel
Külaline
ja veel

Elame teadmises, et kõik ümberringi (kaasa arvatud mina ise) on haiged ja püüame parimal juhul end ka ravida.

Mann
Külaline
Mann

Statistika järgi näitab et Raplamaal on 12? Ja tänase seisuga muu portaalis küll ei kirjuta et Raplamaal tekkis ka juurde? Näitas et Harjumaa,saaremaa jne tekkis juurde

Kaiukas
Külaline
Kaiukas

Kas see on keelatud informatsioon, kus täpsemalt Raplamaal haigusjuhud lisandivad. Olen kindel et kõik on sellest infost huvitatud. Kuivad arvud külvavad rohkem hirmu, kui asi väärt

Rahu
Külaline
Rahu

Eestis ei väljasta seda infot ükski asutus niipalju, kui mina tean. Mis see teadmine sulle annab? See info võis nädal tagasi olla oluline. Tglt pole ju enam vahet. Hoidma peab ennast ja oma lähedasi ikka samamoodi ja järgima kõiki nakkamist välistavaid reegleid. Mina küll nüüd küll sellest rohkem või vähem paanikasse ei satu, kui ma tean kõikide haigete asukohti. Tuleb ise olla hoolikas, jälgida hügieeni ja rahulikult edasi elada. Paanika ei tule kellelegi kasuks.

Kaiukas
Külaline
Kaiukas

Siis pole mõtet ka kirjutads, millistes maakondades haigestunud avastati. Piisaks ju et Eestis haigestus … uut inimest