Vallavalitsuse sõnul on tegemist avaliku huviga

5
Illustreeriv foto: Siim Solman

Katri Reinsalu Rapla vallavalitsus seadis Juurus elavale Vello Õunpuule kuuluvale teele sundvalduse eelmise aasta juulikuus. Korralduses on selgitatud, et 110 m pikkune ja 6 m laiune eravalduses olev Veski tänava lõik on juurdepääsuks Veski tn 8, Veski tn 10 ja Veski tn 12 kinnistutele. Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.Osta pääse!...

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!

5
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Kohalik
Külaline
Kohalik

Miks küll, raplakaid on karistatud ebakompetentse “vallavanemaga”.

Näha on et
Külaline
Näha on et

Te ei tea tagamaid: 90-ndatel olid vallaametnikud oma arust kavalad ja lasidki teid mõõta eraomanike kinnistute hulka. Põhjuseks oli lootus hiljem mitte kulutada valla raha tee hooldamisele!? Ilmselgelt oli tegu vägagi lühinägeliku ideega. Täna ei tuleks keegi isegi selle peale, et eraomanikku õnnestuks sundida teed korrastama. Aga ju siis tol ajal mõeldi teistmoodi.

juku
Külaline
juku

Ärge kiusake kuulsat Eesti rallimeest. Poleks iial tekkinud Ott Tänakut, kui Vello poleks otsa omal ajal lahti teinud. Aeg oleks ausammas püsti panna selle kiusu asemel. Mõtelgem,külainimesed!

See üldkasutatav
Külaline
See üldkasutatav

Juuru aleviku Veski tänav on kogu aeg aleviku koosseisu kuulunud ja pidanuks täies pikkuses juba maade eravaldusse mõõtmise ajal kohaliku omavalitsuse hallata jääma.Point selles, et tollajal oli maade mõõtmine võimalik kaardimaterjali alusel (ilma GPS-ita) ja seetõttu nii mõnigi teejupp, mis oli üldkasutatav, ka eraomaniku kätte läks, kes nüüd väljapressijaks osutub.

Külainimene
Külaline
Külainimene

Olgem ausad, analoogseid lahinguid on Eesti täis. Pealtnägijas oli ka hiljuti sellest pikem ülevaade. Valdvalt on see ikkagi külasse viiva tee teeomaniku lauskius ja ärapanemine, aga on ka muidugi näiteid, kus teed kasutavad elanikud lihtsalt kasutavad teed, aga selle hooldamisse ei taha sentigi raisata.