Kuusiku lennuvälja haldajaks kinnitati Kuusiku Energia OÜ

7
Foto: Siim Solman

 

Stina Andok

Neljapäeval, 30. aprillil kinnitas Rapla vallavolikogu Kuusiku lennuvälja haldaja leidmiseks korraldatud konkursi võitjaks Kuusiku Energia OÜ. Vallavalitsusel on volitus sõlmida Kuusiku Energia OÜ-ga lennuvälja kasutusleping 25 aastaks.

Kuusiku lennuvälja haldaja konkursile tehti kolm pakkumist. Kokku kutsutud komisjon valis pakkumiste seast ühe ning suunas selle volikogule kinnitamiseks. Märtsikuus esitati konkursi suhtes vaie, mis võeti küll tagasi, kuid Eesti Lennuspordi Föderatsiooni seisukoht on järjepidevalt olnud, et Kuusiku Energia OÜ pakkumises nähtavad plaanid ei soosi edaspidist lennuspordiga tegelemist Kuusiku lennuväljal. Volikogu esimees Margus Jaanson on öelnud, et Kuusiku Energia OÜ pakkumine vastab kõikidele konkursiga ettenähtud tingimustele ning vald on konkursi läbi viinud õigetel alustel.

7
Jäta kommentaar

avatar
uuemad vanemad enim hinnatud
Jaanus
Külaline
Jaanus

Imelik on vallast kuulda, et eelmine rentnik pole midagi Kuusiku lennuväljal teinud. Mida sa seal investeerid, kui leping oli AINULT 5 aastat. Ükski normaalne investor ei investeeriks sinna suuri summasid ja vald võiks aru saada, et Kuusiku energia oü on selleks kokku klopsitud, et vallalt odavalt maa kasutusse saada ja siis edasi teeme seal seda, mida ise tahame. Sellises olukorras on lennundusel varsti lõpp. Kuidas saab üks 3 kuud vana OÜ Rapla valla volikogule ja vallas otsustajatele nii usaldus- väärset muljet jätta. Miks peab just lennuväljale päikese paneele paigaldama? Ümbruses on põllumaid küll kuhu võiks päikese paneele panna. Unustasin jah,… Read more »

külamees
Külaline
külamees

Ega ei olegi midagi imestada kui Juuru suur isemõtleja jätkab oma vägitegusid ka Raplas. Ja enamus volikogu ullikestest laulab kaasa!

Vello
Külaline
Vello

Pilt on Kuusikul tehtud?

Vastab: Siim Solman
Külaline
Vastab: Siim Solman

Jah, see pilt on Kuusiku lennuväljal tehtud mõni aasta tagasi valminud abihoones.

Eins
Külaline
Eins

Kahetsusväärne! 🙁

Eins
Külaline
Eins

Kahetsusväärne!

Tainad jäävad tainaks
Külaline
Tainad jäävad tainaks

Nagu arvata oli. Selle lennuväljaga on siis nüüd kõik. Ja nii see maakond tükkhaaval välja sureb.