Kontakt


Ajalehe Raplamaa Sõnumid väljaandja:
Nädaline OÜ
äriregistri kood 10231456
Viljandi mnt 6, Rapla 79511
asume II korrusel
Tel: 489 2133
info@sonumid.ee

SEB EE081010802007675008
SWEDBANK EE472200001120137111





Toimetus avatud:
E-R 8.30-17.00
Viljandi mnt 6, Rapla 79511
Tel 489 2133
info@sonumid.ee

Reklaam, kuulutused ja tellimine:
Tel 489 2130
Mob 5551 1084
reklaam@sonumid.ee
kuulutused@sonumid.ee

Raplamaa Sõnumitel on kasutusel üks üldine meililisti-aadress, kuhu e-kirju saates edastatakse see kõikidele Raplamaa Sõnumite ajakirjanikele. Kui Te ei tea, millise ajakirjaniku poole pöörduda, siis palun saatke oma e-kiri aadressil: uudised@sonumid.ee

Toimetajad


Tõnis Tõnisson
Peatoimetaja
Tõnis Tõnisson
Tel 489 2133
tonis.tonisson@sonumid.ee


inge_polma
Tegevtoimetaja
Inge Põlma
Tel 489 2244
inge@sonumid.ee


Reklaam ja administratsioon


kadri_paju
Reklaamijuht
Kadri Paju
Tel 489 2130
reklaam@sonumid.ee

Ulvi Salumäe
Reklaamitoimetuse juht
Ulvi Salumäe
Tel 489 2130
kuulutused@sonumid.ee

juulija_rysse
Sekretär/Raamatupidaja
Juulija Kuum
Tel 489 2133
info@sonumid.ee


Tehniline toimetus


ulvi_blande
Vanem kujundaja
Ulvi Blande
Tel 489 2138
ulvi@sonumid.ee

liivi_jegorova
Keeletoimetaja
Liivi Jegorov
Tel 489 2138
liivi@sonumid.ee

siim_solman
Tehnilise toimetuse juhataja / fotograaf
Siim Solman
Tel 489 2138
siim@sonumid.ee


Ajakirjanikud


katri_reinsalu
Katri Reinsalu
Tel 4892246
katri@sonumid.ee


marliis_vest
Mariliis Vest
Tel 489 2137
mariliis@sonumid.ee



Helerin Väronen
Tel 489 2132
helerin@sonumid.ee


stina_andok
Stina Andok
Tel 489 2246
stina@sonumid.ee


siim_jogis
Siim Jõgis
Tel 489 2132
siim.jogis@sonumid.ee

Vivika Veski
Haldi Ellam (pikemal puhkusel)