Kontakt


Ajalehe Raplamaa Sõnumid väljaandja:
Nädaline OÜ
äriregistri kood 10231456
Viljandi mnt 6, Rapla 79511
asume II korrusel
Tel: 489 2133
info@sonumid.ee

SEB EE081010802007675008
SWEDBANK EE472200001120137111






Toimetus avatud:
E-R 8.30-17.00
Viljandi mnt 6, Rapla 79511
Tel 489 2133
info@sonumid.ee


Reklaam, kuulutused ja tellimine:
Tel 489 2130
Mob 5551 1084
reklaam@sonumid.ee
kuulutused@sonumid.ee

Raplamaa Sõnumitel on kasutusel üks üldine meililisti-aadress, kuhu e-kirju saates edastatakse see kõikidele Raplamaa Sõnumite ajakirjanikele. Kui Te ei tea, millise ajakirjaniku poole pöörduda, siis palun saatke oma e-kiri aadressil: uudised@sonumid.ee

 

Toimetajad

Tõnis Tõnisson

Peatoimetaja
Tel 489 2244
tonis.tonisson@sonumid.ee

Inge Põlma

Tegevtoimetaja
Tel 489 2244
inge.polma@sonumid.ee

Reklaam ja administratsioon

Kadri Paju

Reklaamijuht
Tel 489 2130
reklaam@sonumid.ee

Ulvi Salumäe

Reklaamitoimetuse juht
Tel 489 2130
kuulutused@sonumid.ee

Juulija Kuum

Sekretär/Raamatupidaja
Tel 489 2133
info@sonumid.ee

Tehniline toimetus

Ulvi Blande

Vanem kujundaja
Tel 489 2138
ulvi.blande@sonumid.ee

Liivi Jegorov

Keeletoimetaja
Tel 489 2138
liivi.jegorov@sonumid.ee

Siim Solman

Tehnilise toimetuse juhataja / fotograaf
Tel 489 2138
siim.solman@sonumid.ee

Ajakirjanikud

Siim Jõgis

Tel 489 2132
siim.jogis@sonumid.ee

Helerin Väronen

Tel 489 2132
helerin.varonen@sonumid.ee

Mari Tammar

Tel 489 2246 mari.tammar@sonumid.ee

Haldi Ellam

Tel 489 2139
haldi.ellam@sonumid.ee

Stina Andok

Tel 489 2137
stina.andok@sonumid.ee

Katri Reinsalu

(pikemal puhkusel)