14.4 C
RSAvis Rapla tõi Pärnust võidupunktid

Avis Rapla tõi Pärnust võidupunktid

Laupäeval, 31. oktoobril peeti Alexela korvpalli meistriliigas üks kohtumine – Pärnu spordihallis läksid vastamisi kohalik Pärnu Sadam ja Avis Rapla.
Kohe esimese veerandajaga haaras Avis Rapla võõral väljakul initsiatiivi ning kümne minuti järel oli juhtimas 24:11. Teisel neljandikul mängupilt võrdsustus, kuid siiski suutis Avis Rapla oma eduseisu kasvatada veel mõne silma võrra. Poolajaks olid tablool numbrid 43:26. Ka teisel poolajal kohtumine tasavägiseks ei kiskunud ja Avis Rapla mängijad hoidsid eduseisu. Mängu lõpufaasis said omajagu mänguaega kõik vahetusmängijad. Kohtumine lõppes tulemusega 86:65.
Seega on Avis Raplal nüüd turniiritabelis kaks võitu Rakvere Tarva ja Pärnu Sadama üle ning kaotus TLÜ/Kalevile. Äsja alistatud Pärnu Sadamal aga võit TTÜ KK üle ning kaotused Avis Raplale ja TLÜ/Kalevile. Avis Rapla poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani neli meest – Myers 20, Artino 16, Kaldre 14 ja Kajupank 13, Metsalu lisas 9 silma.