Juuru volikogu otsustas jätta vald tervikuks

Tänasel Juuru vallavolikogu erakorralisel istungil otsustati valla seitsme küla saatus. Volikogu enamuse häältega otsustati, et vald jääb tervikuks ning seitse küla Kohila suunal liikuda ei saa.

Eelnõu poolt hääletas neli volikogu liiget ning vastu viis. See tähendas, et Kohila suunal liikuda soovinud küladele rohelist tuld ei antud. Kohapeal avaldas volikogu liige Marina Runno soovi astuda tagasi Juuru haldusreformi läbirääkimiste komisjonist.

Mariliis Vest / foto: Siim Solman

 

 

Samal teemal

Kuimetsa küla inimesed arutasid liikumist Kose val... Esmaspäeval kogunes Kaiu valla Kuimetsa küla rahvas, et arutada võimalikku liikumist Kose valda. Samal teemal arutlesid märtsi lõpul Kaiu vallas asuva...
Märjamaa ja Raikküla soovivad piire nihutada Kolmapäeval, 12. aprillil toimunud erakorralisel istungil otsustas Märjamaa vallavolikogu taotleda Vabariigi Valitsuselt Raikküla ja Märjamaa valla va...
Ruum on, aga tulevaste näituste suhtes kindlustunn... Rapla riigimaja fuajee on hea koht, kus näitusi korraldada. Viimaseid päevi on seal üleval Jaak Kadariku personaalnäitus. Kuid kas sellel näituseruumi...

10 kommentaari Juuru volikogu otsustas jätta vald tervikuks

 1. Juurikas ütleb:

  Päris mitmed tegelased istuvad seal mitte esimest valitsemise aega. Seega tekib küsimus, kuidas nad aina ja aina valituks saavad Ega nad ainult selle otsusega nii käitu.
  9  1
  • EKRE-lane ütleb:

   Mis siin siis imestada,kui parteilisus pähe taob.
   On aeg ühineda Reformikatega.
   Eesti vajab uuendusi.
   1   6
 2. Dima ütleb:

  Häbi! Mis mõttega siis tehti rahvaküsitlusi, kus enamik oli Kohila poolt? Kuidas nii, et vald sundliidetakse Rapla vallaga? Käitutakse nagu kunagi Nõukogude Liidus, ausõna!
  22  1
 3. kohalik ütleb:

  Juuru volikogul oli viimane võimalus enda tekitatud piinlikust haldusreformi ignoreerimisest mingisugusegi väärikusega välja tulla. Aga volikogu ei kasutanud seda. Kahjuks.
  26  2
  • Priima ütleb:

   Tulemuseks on lõhkine vald, kaotatud ühinemistoetus 300 000 ja ühisest taskust võetud õigusabikulud.
   Teeme näo, et pole olnud, keegi ei vastuta.
   26   0
 4. Huvilisele ütleb:

  Väga huvitav informatsioon.Juuru valla kodanikud ei ole teadlikud kelle huve kaitseb volikogu ja kelle “toiduahelas” tegutseb vallavalitsus.Kui teil on infot ,siis palun edastage seda ka Juuru valla rahvale mis seal “ussipesas” siis tegelikult toimub?
  18  1
 5. Huviline ütleb:

  Seekord ei saanud videot panna, sest partorg ja tema toiduahel õiendas erimeelsetega liiga julmalt arveid?
  Milleks seda klounaadi ikka veel korraldada?
  30  5
 6. juurukas ütleb:

  Volikogu on valitud oma rahva poolt oma rahvast esindama. Juuru valda nagunii ei jää. Laske ometi inimestel elada nii nagu nemad soovivad. Häbi sellise volikogu pärast.
  51  6
  • juurukas2 ütleb:

   Volikogu läks oma arusaamadelt rahvast lahku juba siis kui Riigikohtusse pöörduti ja hulga rahva raha ilmaasjata ära raisati.Nüüdne tegevus on ainult järellainetus ja iseenese öigustamine.
   33   1
  • to Juurukas ütleb:

   Olen kogu aeg mõelnud, et meil on kas väga targad või väga rumalad eesotsas.
   Kui pildile saamiseks on oxford park ja sundliitmine tõeliselt head vahendid, siis…
   10   0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga